אודות

Go-panda   איתור תשתיות

חברת איתור תשתיות מתמחה בפרויקטים למיפוי ואיתור תשתיות תת קרקעיות ומציעה ללקוחותיה ניסיון מצטבר של עשרות שנים, פתרונות איתור בחזית הטכנולוגיה וידע מקצועי מצטבר להבטחת תוצאות אמינות ומהימנות בכל פרויקט, מורכב ככל שיהיה.

חברת איתור תשתיות עובדת עם מאות קבלני עפר, קבלני בניין, חברות תשתיות ורשויות מקומיות ומספקת שירותי איתור תשתיות, איתור תקלות תשתית, איתור דליפות ונזילות בקווי תשתית ועוד. לרשות החברה ציוד טכנולוגי מתקדם וכן מתודולוגיות מתקדמות של איתור עיוור בפרויקטים ייחודיים.

פעילות החברה מבוססת על צוות מקצועי בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום התשתיות ועל ערכי יסוד בלתי מתפשרים של מקצועיות, אחריות, מסירות והקפדה על קלה שבחמורה. מטרת החברה היא לאפשר ללקוחותיה לפעול בשכבות העמוקות של הקרקע בבטחון מרבי ללא חשש מפגיעה בתשתיות קיימות, ללא חשש לפגיעה בחיי אדם או לגרימת נזק לרכוש או לשירות לקהל הרחב המחובר לתשתיות. אנו מבצעים את תהליכי האיתור בשילוב של אמצעים טכנולוגיים, ייעוץ שוטף בזמן אמת מצד הצוות המקצועי ותהליך קבלת החלטות Real-time להוספת נדבכים בתהליך האיתור תוך כדי תנועה.

במסגרת שירותי איתור התשתיות שמספקת החברה, מקבל כל לקוח דו"ח כולל ומקיף ובו מיפוי מדויק של קווי התשתית העוברים בשטח, נקודות חשודות לתקלות בקווי תשתית, ממצאים טכניים שנתקבלו באמצעים הטכנולוגיים ובבדיקה העיוורת. אנו מלווים את לקוחותינו משלב היציאה לדרך ועד לקבלת ההחלטות על ההתנהלות בשטח לאור הממצאים שנתקבלו.איתור תשתיות מים

חברת איתור תשתיות פועלת על פי התקנים המחמירים ועל פי התקנות וחוקי הבטיחות החלים עליה וכן על פי החקיקה הרלוונטית לטיפול בתשתיות קיימות, ומסייעת ללקוחותיה להזניק תהליכי בנייה, חפירה ועבודות תשתית תוך בטחון מלא ביחס לקורה מתחת לפני השטח וללא חשש מפגיעה בתשתיות קיימות. במסגרת זו, עובדת החברה בשיתוף פעולה עם חברות התשתיות השונות ועם הרשויות המקומיות הרלוונטיות במטרה למקסם את מהימנות הממצאים ולזרז את תהליך האיתור עד כמה שניתן.

בראש ובראשונה, אנו מסורים לשמירה על חיי אדם, ולא פחות מכך גם לשמירה על רכוש וכן להבטחת פעילות תקינה ובטוחה של לקוחותינו בשטח.